bakulik bakulik online — Strona prywatna Łukasza Bakuły

przejdź do treści

Działy

Notatnik

Nowości na stronie

Napisany 27 stycznia 2011 r.

Nareszcie, po ponad trzyletniej przerwie, na stronie widać ślady życia – postanowiłem w końcu odświeżyć jej wygląd oraz zaktualizować treści i dodać ich trochę więcej. W związku z tym zaszło kilka zmian.

Struktura strony w zasadzie się nie zmieniła, jedynie została niecu uproszczona – mniej jest podstron, nie trzeba się więc zagłębiać w menu, żeby dotrzeć do niektórych treści. Inaczej natomiast wygląda sprawa URL – adresy są teraz zupełnie inne, bardziej przyjazne Użytkownikom i… wyszukiwarkom. Wszystkie stare odnośniki otrzymały przekierowania, więc niekt nie powinien się zagubić. W razie czogo zawsze można przeszukać stronę.

Książka Gości została zastąpiona systemem komentarzy do konkretnych treści.

Nowością jest notatnik – rodzaj bloga, ale prowadzonego nieregularnie i z mniejszą częstotliwością, niż się to zwykle robi. Tematyka wpisów ma byc w zamierzeniu… różna, jak to na blogu: trochę przemyśleń, trochę spostrzeżeń, trochę pomysłów – „genialnych, zwariowanych i takich sobie” (kto pamięta, skąd ten cytat?).

Oprócz zamieszczania nowych, planuję podmienić już opublikowane zdjęcia na takie o większej rozdzielczości lub, jeśli będzie to możliwe, o lepszej jakości (np. zeskanowane na nowo).

Zmianie uległa licencja, na zasadach której udostęniam materiały mojego autorstwa – od teraz jest to Creative Commons Uznanie autorstwa–Użycie niekomercyjne–Na tych samych warunkach 3.0 Polska. Więcej szczegółów na stronie informacji.

Zapraszam do regularnego odwiedzania lub zasubskrybowania kanału aktualności – w ten sposób nie umkną Wam żadne nowe publikacje.

Słowa kluczowe: aktualizacja strona internet

Komentarze

Brak komentarzy Dodaj komentarz

Twój komentarz